В Азовском море заподозрили что-то неладное

В Азовском море заподозрили что-то неладное

Еще вчера около 19-00 мои морские друзья обратили внимание на странные остановки морских судов в Азовском море, следующих в/из Бердянска и Мариуполя. Примерно по 1,5 часа каждое судно останавливалось... Мы с ними заподозрили неладное, Ибо такого никогда не было. Было это вот в этом районе... А сегодня все разъяснилось - русская военщина проводит там учения со стрельбами...

В Азовском море заподозрили что-то неладное

Вот предупреждение в системе International Hydrographic Organization:

1. МЕРОПРИЯТИЯ БОЕВОЙ ПОДГОТОВКИ

С 21 ПО 23 МАЙ 18

С 0500 ДО 1700 UTC

ПЛАВАНИЕ ОПАСНО РАЙОНЕ ОГРАНИЧЕННОМ

46-25.0 N 036-13.5 E

46-25.0 N 036-38.0 E

46-00.0 N 036-38.0 E

Видео дня

46-00.0 N 036-13.5 E

2. ОТМ ЭТОТ ПРИП 231800 UTC МАЙ 18

Основание: NAVAREA 0423/18

Еще по Азовскому морю... Из договора 2003 года:

Стаття 1. Азовське море та Керченська протока історично є внутрішніми водами України і Російської Федерації.

Азовське море розмежовується лінією державного кордону відповідно до угоди між Сторонами. (Цю угоду погоджували-погоджували, але так і не погодили, тобто кордону фактично нема - АК)

Врегулювання питань, що відносяться до акваторії Керченської протоки, здійснюється за угодою між Сторонами (угоди немає - Керченський міст є. - АК)

Стаття 2 1. Торговельні судна та військові кораблі, а також інші державні судна під прапором України або Російської Федерації, що експлуатуються в некомерційних цілях, користуються в Азовському морі та Керченській протоці свободою судноплавства (ось вони і користуються, стрільби проводять біля Бердянська - АК).

2. Торговельні судна під прапорами третіх держав можуть заходити в Азовське море і проходити Керченською протокою, якщо вони прямують до українського або російського порту чи повертаються з нього.

3. Військові кораблі або інші державні судна третіх держав, що експлуатуються в некомерційних цілях, можуть заходити в Азовське море та проходити Керченською протокою, якщо вони прямують з візитом чи діловим заходженням до порту однієї із Сторін на її запрошення або дозвіл, погоджений з іншою Стороною.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...