newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Україна закупить тренажери для підготовки пілотів для Airbus та Boeing

531
Україна закупить тренажери для підготовки пілотів для Airbus та Boeing

Україна забезпечить якісну підготовку пілотів. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні, 26 липня 2011 року, під час урочистого відкриття нової найсучаснішої злітно-посадкової смуги аеропорту «Донецьк».

«Робота з персоналом – одна з найважливіших складових будь-якого процесу», - сказав Колесніков. Відтак, за його словами, підготовка фахівців, які працюватимуть в українських аеропортах, здійснюватиметься більш ретельно, зокрема, щодо здобуття ними практичних навичок та навчання іноземним мовам.

За словами віце-прем’єр-міністра України, нині найбільш актуальне питання щодо підготовки фахівців авіаційної галузі – висококваліфіковані пілоти. «У вересні спільно з Міноборони ми проведемо круглий стіл в одному з авіаційних університетів України. Ми запросимо до участі ректорів усіх провідних навчальних закладів авіаційного профілю України, щоб обговорити питання якісної підготовки пілотів», - зазначив він.

Видео дня

«ДП «Антонов» розробило комплексний тренажер найвищого рівня «D» для підготовки льотно-технічного персоналу, що експлуатуватиме літак Ан-148. Вже зараз на ньому мають змогу навчатися українські фахівці. Держава також має намір придбати тренажери для підготовки персоналу, що експлуатуватиме Airbus та Boeing, - тож українська молодь зможе навчатися управляти сучасними літаками в Україні. Ми працюємо над цим питанням», - повідомив Борис Колесніков.