newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Тимошенко: Все, що сьогодні відбувається в Україні – це божевілля

660
Тимошенко: Все, що сьогодні відбувається в Україні – це божевілля

Юлія Тимошенко охарактеризувала нинішню політичну ситуацію в країні, як божевілля. Тому що, на її переконання, люди, які в 2009 році, захищаючи інтереси країни, оформили газ на Україну, а не на компанію посередника «РосУкрЕнерго», сьогодні за гратами.

Про це лідер опозиційної партії «Батьківщина» заявила в інтерв’ю «5 каналу».

«Все, що сьогодні відбувається в Україні – це божевілля. Як в економічній сфері життя країни так і в політичній, і все, що пов’язано з цими кримінальними справами. Ігор Діденко, Анатолій Макаренко, Шипітько і багато інших, в тому числі Кушнір - бухгалтер НАК «Нафтогазу», сидять за те, що вони в 2009 році газ оформили на Україну, а не на тіньову компанію «РосУкрЕнерго». Люди захистили державу, сьогодні з ними розправляється мафія таким чином», - переконана лідер найбільшої опозиційної партії.

Видео дня

Тимошенко вважає арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка помстою з боку влади за підтримку її як керівника найбільшої опозиційної політичної сили.

«Юру Луценка посадили виключно за те, що він підтримав мене, як керівника найбільшої опозиційної партії. За те, що він став поряд і сказав, що у країні існує одна опозиція, і він готовий підставити її плече, у такий тяжкий для країни час, саме мені, як лідеру найбільшої опозиційної партії, і власне частини української опозиції», - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Тимошенко запропонувала увічнити Януковича на купюрі в 1000 грн. Також колишній прем'єр-міністр України заявила, що готує план усунення Януковича від влади. За словами політика, влада намагається її дискредитувати.