newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Суддя Василенко: максимум для Кучми – пляма на репутації

2,2 т.
Суддя Василенко: максимум для Кучми – пляма на репутації

Дуже високою є ймовірність того, що плівки Миколи Мельниченка будуть стрижнем, довкола якого розкручуватимуть слідство щодо Леоніда Кучми. Таке припущення висловив в інтерв’ю «Обозревателю» суддя Юрій Василенко (в минулому – суддя Апеляційного суду, який у 2002 році порушував кримінальну справу проти Леоніда Кучми - ред.).

Видео дня

Ці плівки вже пройшли експертизу на автентичність, наголосив Василенко. «На цих записах згадано чимало людей», – додав він, тож всі ці люди можуть бути викликані на допит до Генеральної прокуратури так само, як і Леонід Кучма.

Самого ж Кучму, швидше за все, виправдають. В будь-якому разі екс-президенту не загрожує покарання і тим паче тюремне ув’язнення – строки давності по статті, пред’явленій Кучмі, давно добігли кінця.

Тож навіть якщо суд, розглядаючи справу Кучму, визнає його винним, максимум, що чекає на Леоніда Кучму – це пляма на репутації. Зараз Кучма є розгубленим, припускає Василенко, адже, навіть будучи незгодним з порушенням проти нього кримінальної справи, колишній президент України не робить спроб оскаржити відповідну постанову у суді, підкреслює Василенко.

Інтерв’ю з суддею Юрієм Василенком читайте на сайті.