Максим Степанов став "Регіональним лідером року"

31,1 т.
Максим Степанов став 'Регіональним лідером року'

Губернатор Одещини Максим Степанов став "регіональним лідером року" - це одна з номінацій премії "Людина року". Як повідомляє, фейсбук-сторінка Фонду Максима Степанова, церемонія нагородження переможців відбулася 23 березня в Національній опері України.

Степанов став "Регіональним лідером року"

"Мені приємно отримати цю нагороду, бо вона важлива і для моєї команди, і для людей, які живуть у регіоні. Адже це означає, що наша робота дає результат", — заявив Максим Степанов.

Керівник Одеської ОДА набрав найвищий рейтинг в експертному опитуванні, яке тривало протягом 2018 року. Зокрема, експерти відзначили, що Максим Степанов вивів на новий рівень ремонт доріг у області, повістю ліквідував чергу на гемодіаліз, створив центри для лікування хвороб серця й невідкладної допомоги та реалізував інші важливі проекти.

Видео дня

"Кожного дня просто працюємо. Будуємо лікарні, школи і дитсадки. З’єднуємо дорогами райони і далекі села. Змінюємо те, на що не звертали уваги десятки років. Яка мета? Довести, що ми здатні реалізувати той фантастичний потенціал, який має країна" — додав Максим Степанов.

Також Максим Степанов відомий тим, що за його каденції капітально відремонтували трасу "Одеса-Рені", а Куяльницький лиман отримав статус курорту державного значення. Також Одеська область – серед лідерів по країні в реформі медицини та освіти.

Нагадаємо, Максим Степанов очолив Одеську обласну державну адміністрацію 12 січня 2017 року. Через два місці презентував власний Стратегічний план дій "Розумний регіон".