newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Луценку додали третю справу. І все гамузом відправили до суду

624
Луценку додали третю справу. І все гамузом відправили до суду

Як повідомив «Обозревателю» адвокат екс-міністра МВС Юрія Луценка Юрій Фомін, на сьогодні завершено слідство у справі його підопічного. Справа Юрія Луценка тепер складається з трьох епізодів, які об’єднали в одне провадження. Юридична практика таке припускає, коментує Фомін, хоч у випадку з Луценком очевидним є бажання знайти будь-які обвинувачення, щоби вийти на «несправедливий вирок». Така загроза є цілком можливою, додає Фомін.

Третій епізод по справі Луценка з’явився зовсім нещодавно, а стосується він відзначень Дня міліції в палаці «Україна», які мали місце в 2008-2009 роках. На думку прокуратури, банкети працівників МВС проходили з неприпустимим розмахом, тож слідчі закидають екс-міністру зловживання службовим становищем.

Як зазначив Ігор Фомін, нині починається етап ознайомлення обвинуваченого з матеріалами справи, які, до речі, нараховують вже близько 50 томів. Процес навряд чи буде швидким, але, згідно закону, обвинувачений може читати власну справу стільки часу, скільки буде потрібно, підкреслив адвокат.

Повний текст інтерв’ю Фоміна читайте на «Обозревателе».