Киев есть и будет столицей Украины-Руси, но к московским изгнанникам это не имеет никакого отношения

2 минуты
58,7 т.
Киев есть и будет столицей Украины-Руси, но к московским изгнанникам это не имеет никакого отношения

Тепер стосовно допису Юлії Латиніної.

Видео дня

Почну з оригіналу, зі збереженням авторської орфографії:

"Мы наблюдаем возрождение Киевской Руси. Отныне всё, что есть в русскоязычном мире демократичного, рыночного и Западного, будет сосредоточено в Киеве. Киев снова станет столицей Руси. Москва будет столицей Орды."

Я повністю згоден з 3/4 цього допису.

1. Ми спостерігаємо відродження Київської Русі.

2. Київ знову стане столицею Русі.

3. Москва буде столицею Орди.

Ми спостерігаємо відродження Київської Русі. -- Дійсно, ми спостерігаємо відродження держави зі столицею у Києві, яка є суб'єктом світової політики. Останній раз це було десь тисячу років тому.

Київ знову стане столицею Русі. -- Дійсно, така держава має всі історичні права називатися "Русь", а пропозиція Олексія Арестовича, над якою нещодавно всі сміялися, тепер отримує схвалення щоразу більшої кількості людей. Думаю, варто законодавчо закріпити використання щодо нашого північно-східного сусіда якогось іншого слова замість "Росія", немає сенсу тут церемонитися (наприклад, "Московія"). Країни не завжди називаються різними мовами так, як вони самі себе називають. Germany, Німеччина, Allemagne, Deutchland -- це одна й та сама країна. Або Lengyelország, Olaszország, Oroszország -- здогадайтеся, що це таке? Або згадайте нещодавну суперечку за географічний бренд спадщини Олександра Македонського. Але вибачте, відволікся.

Москва буде столицею Орди. -- Дійсно, тут важко сперечатися.

Залишилося розібратися з останнім, четвертим реченням з допису пані Латиніної. "Отныне всё, что есть в русскоязычном мире демократичного, рыночного и Западного, будет сосредоточено в Киеве." --- А от це з якого біса? Навіщо нам тут російські (пардон, московитські) демократи, ринкові ліберали та західники? Яку додану цінність вони можуть дати українському національному проєкту? Навчити нас, як будувати країну? Хай спочатку побудують свою. Демонструвати нам тут комплекс старшого брата? Хай демонструють його у Лондоні чи Нью-Йорку. Ділитися з нами цінними знаннями у галузі економіки? Добре, як запрошені лектори на тижневий курс лекцій за короткостроковою візою. І то, я би краще нобелівських лавреатів з Америки послухав. Ділитися з нами тут шедеврами російської культури? Дякуємо, нам би зі своєю розібратися.

Після падіння Російської імперії білогвардійці та філософи скупчилися в Парижі, щоб скиглити про втрачену країну. Парижу це було пофіг: вони давно побудували свою Францію. У нас інша ситуація: ми дуже зайняті, і ще будемо зайняті певний час. У тому числі відбудовою зруйнованого. У нас на вас нема часу і простору, московські товарищи.

Київ є і буде столицею України, України-Русі, але до московських вигнанців це не має жодного стосунку.

Якщо ти московитський демократ, ринковий ліберал і західник, то вітаю - ти втратив свою країну. Це сталося не вчора і не позавчора. Це сталося 20-25 років тому, а остаточно закріпилося 10 років тому. Тепер у тебе лише три варіанти поведінки: (1) або боротися за демократію в Росії, (2) або асимілюватися в будь-якому куточку світу, від Аляски до Австралії, (3) або оплакувати свою долю і втрачену батьківщину. Всі три речі прошу робити десь в іншому місці.

If you want to do nothing, please don't do this here.

Або майже те саме "общепонятною" російською:

"Русский военный корабль, иди на%уй".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...