УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Костенко хоче об’єднати кілька партій в одну

Костенко хоче об’єднати кілька партій в одну

Комітет опору диктатурі являється лідерським проектом. Таку думку в інтерв’ю «Обозревателю» висловив нардеп від НУ-НС, лідер УНП Юрій Костенко.

«Ніякої альтернативи КОДу ми не створюємо. КОД – це лідерський проект. Якщо говорити про формальні ознаки КОДу, то варто зазначити, що там дуже мало правоцентризму. Чому? Тому що основою КОДу являється БЮТ - лівоцентриська політична сила. «Фронт змін» - це ліберальна політична сила», - зауважив зокрема пан Костенко.

«Ми не є альтернативою КОДу, тому що в нас інша ідеологія та завдання. Що стосується об’єднавчих процесів на правому фланзі. Так, ми вели переговори з усіма правоцентриськими партіями, починаючи з «Нашої України», закінчуючи «За Україну!» Кириленка», - додав парламентар.

«Наша позиція полягає в тому, що не маючи великих ідеологічних протиріч, ми на цих виборах повинні об’єднатися в одну політичну партію. Далі? Ми маємо розвивати цю правоцентриську партію з перспективою на наступних парламентських виборах боротися за більшість, принаймні в коаліції. Ось така стратегія», - заключив Юрій Костенко.

За його словами на сьогоднішній день такі перемовини ведуться УНП з КУНом, «Нашою Україною» і «Собором».

Повну версію інтерв’ю з лідером Української народної партії можна прочитати тут.