УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Яценюк: коли нардепи мандати і зарплати беруть особисто, нехай і голосують особисто

Яценюк: коли нардепи мандати і зарплати беруть особисто, нехай і голосують особисто

Опозиція зараз бореться за те, щоб депутати ходили на роботу особисто і голосували особисто, а не картками.

Видео дня

Про це заявив один з опозиційних лідерів Арсеній Яценюк у программі Анни Безулик "Справедливість" на телеканалі "Інтер".

"Ми не за систему Рада-3, а за те, щоб кожен народний депутат України ходив на роботу - раз, голосував особисто - два і ніс персональну відповідальність за певну свою дію - три. Ми за те, щоб в українському парламенті не приймалися карткові рішення", - заявив Яценюк.

"Тому що саме картками був проголосований закон про мови... тоді зареєструвалися 107 депутатів, а проголосували 190, фантоми, з'явилися 83 святих чи несвятих духів Партії регіонів, Податковий кодекс голосувався так само, закон про зменшення соціальних витрат голосувався так само. Щоправда, потім депутати пишуть заяви і кажуть, що голосували не вони, а їхні картки. Тому наше завдання, щоб більшість довела, щоб у них справді є більшість, не карткова", - наголосив опозиційний лідер.

"Ми боремся сьогодні за те, щоб парламент працював, щоб депутати ходили на роботу особисто. Мандати взяли особисто, зарплати беруть особисто, ходили і обіцяли особисто виборцям, нехай несуть персональну відповідальність. Парламент буде розблокований у будь-який момент, не можете включити систему "Рада", голосуйте руками", - резюмував Яценюк.