Уряд має звернутися до СОТ та країн-партнерів

импорт_экспорт

Уряд має працювати на промисловість, а торгівельна дипломатія - на інтереси українського виробництва та економіки!

Офіційно звернувся до Прем'єр-міністра України Володимир Гройсман з пропозицією дати доручення профільним ЦОВВ офіційно поінформувати СОТ та країни - члени COT про наміри України продовжити термін дії вивізного мита на брухт чорних металів на рівні 30 євро/т на 2 роки та провести відповідні консультації. Така нотифікація є дуже важливою, щоб ми не стикнулися з непорозумінням з боку наших шановних іноземних партнерів.

Видео дня

Нагадаю, що минулого тижня Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва рекомендував Верховній Раді прийняти в цілому ініційований нами з Олегом Ляшко та однодумцями законопроект №6382 про продовження на 2 роки дії "металургійного закону" (збереження підвищеного до 30 євро/т мита на експорт металобрухту). Сьогодні парламент включив цю законодавчу ініціативу до порядку денного 260-ма голосами. Наступного сесійного тижня, за наполяганням Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва та фракції РПЛ, цей законопроект планується до розгляду у сесійній залі ВР.

Норми законопроекту №6382 в повній мірі відповідають положенням статті XXI(b)(iii) ГАТТ "Винятки з міркувань безпеки", що передбачає право держави застосовувати обмежувальні заходи з метою захисту своєї національної безпеки. Держава може самостійно визначати що є "суттєвими інтересами безпеки", а також які заходи необхідно застосовувати для захисту таких інтересів у конкретному випадку. В умовах анексії Криму та проведення АТО на сході України запропоновані законопроектом заходи щодо захисту національної безпеки з додатковим урахуванням економічного фактору повністю підпадають під виключення, передбачені ГАТТ.

При цьому тимчасове підвищення вивізного мита на брухт чорних металів відповідає основним критеріям застосування статті XXI(b)(iii) ГАТТ та інших положень системи угод СОТ, а саме:

- є економічно обґрунтованим з точки зору зростання потреб підприємств оборонної галузі, а також необхідності відбудови об’єктів інфраструктури;

- запроваджується в умовах зовнішньої військової агресії та анексії частини території України;

- є недискримінаційним, оскільки передбачається, що ставка експорту розповсюджується на експорт брухту чорних металів до будь-якої країни;

- носить тимчасовий характер, що безпосередньо пов’язаний з існуванням загрози національній безпеці.

Ці аргументи мають бути належним чином доведені до наших торгівельних партнерів.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.