УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

95 округ збираються взяти штурмом ударівці - "Батьківщина"

95 округ збираються взяти штурмом ударівці - 'Батьківщина'

Скандальний 95-й округ збираються взяти штурмом. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Кандидат Олександр Юраков за допомогою криміналітету збирається штурмувати приміщення виборчої комісії 95-го округу з метою знищити всю виборчу документацію та сподіваючись таким чином на призначення повторних виборів", стверджують в прес-службі.

Та додають, що зараз на місце події виїхала група народних депутатів.

"На цьому окрузі по даним ЦВК перемагає кандидат від "Батьківщини" В’ячеслав Кутовий, але натомість кандидат від партії "Удар" Олександр Юраков всіляко перешкоджає встановленню остаточних результатів голосування", - заявляють в "Батьківщині".

Об’єднана опозиція звертається до правоохоронних органів з вимогою не допустити вчинення злочину на 95-му виборчому окрузі та захистити виборчу документацію.

Також, як кажуть в "Батьківщині", складною залишається ситуація і на 94-му окрузі, де кандидат від ПР Тетяна Засуха подала до місцевих судів позови про визнання недійсними результатів виборів на дільницях, на яких переміг кандидат від "Батьківщини".

Нагадаємо, що кандидат від ПР Тетяна Засуха вже опротестувала результати виборів на 11 дільницях.

Як раніше повідомлялося, в Ірпіні, з округу №95 поступали дуже тривожні повідомлення: то начебто його штурмом брали, то начебто між підтримкою кандидата від УДАРу та "Беркутом" була конфліктна ситуація.