newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Андрей Левус
Андрей Левус
Народный депутат Украины

Блог | Геть російський терористичний бізнес "Тедіс -Мегаполіс " з України!

Геть російський терористичний бізнес 'Тедіс -Мегаполіс ' з України!

Російський тютюновий монополіст і один із головних фінансистів анклаву "ДНР" і "ЛНР" "Тедіс-Мегаполіс" продовжує свій бізнес на крові в Україні. Компанію як і раніше контролюють росіяни, що воюють проти українських військових на сході України, та представник Віктора Януковича, український бізнесмен Борис Кауфман.

За останні роки "Тедіс-Мегаполіс" заробила мільярди, не сплачуючи податки в український бюджет. 50% доходів від бізнесу йде російським покровителям, інші 50% - в кишеню Кауфману та "сім'ї", яку він представляє в Україні. Мета цих бізнес-олігархів одна - продовжити грабувати український народ, несплачуючи кошти в державну казну.

Натомість, завдяки злагодженним діям генерального прокурора Юрія Луценка та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова діяльність компанії вдалося зупинити. Правоохоронні органи спрацювали ефективно: провели ряд обшуків у компанії, арештували кошти на банківських рахунках та нереалізований товар, а також виставили штраф на понад 400 млн гривень та зобов'язали "Тедіс" сплатити їх в державну казну. В рамках кримінального розслідування, Генеральною прокуратурою повідомлено про підозру генерального директора та члена дирекції "Тедіс Україна". Обом керівникам інкримінується ухилення від сплати податків.

Однак, користуючись відсутністю Юрія Луценка, "Тедіс" намагається незаконно зняти арешт з рахунків компанії. Представник Януковича Кауфман, від імені компанії і російських власників уже зараз всім заявляє, що потрібне рішення суду (про скасування арешту 1,2 млрд з рахунків тютюнового гіганта) майже у нього "на руках". Кауфман і його "посіпаки" збираються підкупити не тільки суд, а й прокурорів нижчого рівня та інших правоохоронців. Мета - у святкові дні зняти арешт з коштів (1,2 млдр гривень на банківських рахунках) та підставити генерального прокурора. В результаті, це має виглядати так, начебто ГПУ на чолі з Луценком не змогла оперативно втрутитись та відреагувати. Очевидно, що це спланована акція, адже саме принципова позиція Луценка та інших керівників силових відомств нищівно вдарила по репутації "Тедіс", що вилилось у кримінальне провадження та зобов'язання сплатити в український бюджет більше 400 млн. грн штрафу.

"Тедіс" вже встигла заявити про сплату всіх штрафних санкцій, однак кошти не надійшли на державні рахунки. Вочевидь, чергова відверта брехня представників компанії про начебто сплату штрафу означає лише одне - компанія немає наміру виконувати законні вимоги державних органів України.

Враховуючи, що представники "Тедіс-Мегаполіс" намагаються правдами і неправдами повернути арештовані кошти, ми закликаємо генпрокурора Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та інші правоохоронні органи негайно втрутитись в цю ситуацію, конфіскувати арештовані кошти в державний бюджет та направити їх на обороноздатність держави і боротьбу з російським агресором на сході нашої країни. Ми вважаємо, що влада повинна дати адекватну відповідь російському терористичному бізнесу в Україні та ліквідувати його. Інакше, бізнес на крові продовжиться, а боротьба лише загостриться.

Окрім того, # вільнілюди вимагають від Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ притягнути Кауфмана до кримінальної відповідальності, адже саме він контролює діяльність "Тедіс" в Україні і саме він мав би відповідати за злочинну діяльність компанії!

Нам відомі прізвища покровителів, яким Кауфман щомісячно носив кругленьку суму, щоб "Тедіс" продовжувала безперешкодно працювати. У вападку, якщо компанії вдасться зняти арешт з рахунків та розблокувати рух коштів, ми обіцяємо опублікувати прізвища всіх її покровителів.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...