Бандити вже давно сидять у тюрмах!

корупціонер

Нове сенсаційне розслідування "Телебачення Торонто".

Співгромадяни часто скаржаться на те, що у нас в країні погано борються з корупцією. Мовляв, СБУ, ГПУ та МВС безпомічні та неефективні, у НАБУ шкарпетки надто дорогі, а тим часом більшість хабарників, злодіїв та бандитів залишаються на свободі і за потреби легко тікають за кордон. Але результати нового розслідування "Телебачення Торонто" повністю руйнують це хибне уявлення. Ми відповідально стверджуємо – нас всіх нахабно дурять! Насправді…

Видео дня

БАНДИТИ ВЖЕ ДАВНО СИДЯТЬ У ТЮРЬМАХ!

Так, вам не привиділося. Всі, хто крав за Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича та Порошенка вже давно спочивають на нарах! ГПУ, СБУ, МВС та НАБУ вже давно всіх переловили і пересаджали, а зараз тільки вдають бурхливу діяльність!

Звичайно, у це важко повірити, але ми маємо абсолютно незаперечні докази. Масштабну містифікацію українських силовиків нам вдалося викрити цілком випадково.

Нещодавно в фейсбуці Владислава Каськіва було опублікувано фото, де він ніби-то вільно і невимушено позує поряд з панамським поліцейським на квадроциклі.

Нам це фото видалося підозрілим, хоча б тому, що ми постійно щось підозрюємо, в тому числі й один одного. Провівши OSINT-розвідку по геотегах в інстаграмі ми виявили фото, зроблене на тому ж місці, де Каськів був сфотографований зі спини:

Виявляється, це фото було зфальсифіковане за допомогою звичайного картонного макету з підпіркою! Ніякого Каськіва там не було!

Трохи відійшовши від шоку, редакція провела таке саме розслідування щодо Онищенка. Результат виявився аналогічним:

Згодом ми перевірили ще з десяток корупціонерів-втікачів. Виявилось, що всі їхні фото з-за кордону – нахабна підробка за допомогою картонних макетів! Кому це вигідно – питання риторичне.

Джерело в одному з силових міністерств в режимі офрекордс не підтвердило, але й не спростувало наші підозри, промурмотівши щось нерозбірливе, з чого ми зробили висновок про правильність своїх припущень.

Отже, що ми маємо в результаті. ГПУ, СБУ, МВС та НАБУ цинічно брешуть. Дармоїди в уніформі та погонах, пересаджавши усіх корупціонерів, відверто б’ють байдики за кошти бюджету, і щоб хоч якось виправдати своє існування, шляхом фальсифікацій намагаються нас переконати, що боротьба з корупціонерами та хабарниками ще триває! Ми, звичайно, цього так не залишимо, і готуємо офіційне звернення в усі можливі інстанції. Люди мають знати правду(тривожна музика, титри).

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...