newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

"Официальный коррупционер": соцсети обсудили отчет НАБУ по квартире Лещенко

20,7 т.
'Официальный коррупционер': соцсети обсудили отчет НАБУ по квартире Лещенко

Пользователи соцсетей активно обсуждают отчет главы Национального антикоррупционного бюро Артема Сытника по проверке законности покупки народный депутатом от фракции "Блока Петра Порошенко" Сергей Лещенко элитной квартиры в центре Киева. Так, в ходе расследования был обнаружен ряд нарушений.

Видео дня

"Обозреватель" предлагает читателям подборку мнений.

Roman Skrypin

"Де працювала мама, яка на депозити склала 77000$ ? Як 50 000$ від "цивільної дружини" перетворилися на 150 000?? І звідки в ґоспожи Чістової 3 700 000?? Чаус з його "розсадою" просто взірець цноти. Чауса чому не взяли №1 в "Демпасьянс"? Нє, ну якби ці квартирні ріелтери з ВР звернулися за позикою безпроцентною на 10 год, я б позичив з PayPal".

Mason Lemberg

"Тепер про "боротьбу" "антикорупціонерів" з корупцією з благословіння НАБУ

Нам 2 роки розказували, що є якісь антикорупціонери, які так тяжко боряться з корупцією в Україні.

Зараз я вам покажу, до чого сьогодні привела їх "боротьба" і "боротьба" НАБУ:

1) Узаконено спосіб передачі хабарів у вигляді договору позики. Це виявляється тепер є адміністративним порушенням. ЗА ЩО, за яку провину, поніс покарання цей святий чоловік суддя Зварич, який позичив в свого друга адвоката Косенка 2 млн. дол.?

2) Введено поняття "улюбленої людини", яка має далеко більші права ніж законний партнер. Затримують чиновника на хабарі, а він такий - "Це моя улюблена людина! НАБУ дозволяє отримувати бабло". І не має значення чи "улюблена людина", що давала хабар чиновнику перебуває з кимось в шлюбі, адже "улюблена людина" Лещенка теж в шлюбі з іншим чоловіком.

3) Введено поняття "мама помогла". Мама може помогти завжди і всюди і в будь-якій сумі. Пане Корупціонеренко, звідки у вас квартира, машина, яхта? - Мама помогла!

4) Дозволено фальсифікувати декларації, документи, будь-що. Застукали на хабарі, відпустили хабарника, бо це була позика, а договір пізніше донесемо, коли оформимо заднім числом.

5) Виявляється купити будь-що можна за кошти, які були зароблені за 19 років. Тобто, якщо корупціонер заробив за 20 років 200 тис. баксів, то він може купляти хоч 150 квартир по 200 тис. баксів. А й дійсно, навіщо досліджувати витрати і заощадження?

6) Тепер виявляється для того, щоб встановити реальну вартість об'єкта, достатньо опитати ріелтора... А навіщо нам якісь документи? Рієлтор сказав "Б** буду" і всьо..

7) Також рієлтор може підтверджувати той факт, що "знижки" в розмірі 40% ($200 000) - це не пряме порушення антикорупційного законодавства, а "акція". Тепер головні архітектори великих міст зможуть купляти собі акційні квартири у кожному будинку.

Після сьогоднішніх висерів ситника і дій лещенка, боротьба з корупцією померла не народившись.

Ніхто не має ніякого права закидати щось ні кулику і бабці суса, ні судді зваричу. НІ-КО-МУ"

Olena Monova

"Судя по тому, что на сцене появилась мама, то "улюблений діджей" вместе с Притулой в подворотне отп***или Леща ридикюлями по окулярам за его импровизацию

Чувак компрессы на яйках заколебался менять, а вам бы все ото поржать

Теперь ждем, когда швед ножом Eka Swingblade вырежет на спине у Залищук "ашопты вс**лась дура", и на сцену выйдет папа".

Sergii Ivanov

"НАБУ дійшло висновку, що Лещенко - офіційний корупціонер. Не очікував. Думав, що прикриють. Ну от і все, Сергію. Тепер можеш сміливо висуватися на президента. Президента РФ.

Не має значення момент, у який людина перетворюється на потвору. Має значення лише факт".