newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Игорь Мосийчук
Игорь Мосийчук
Народный депутат Украины

Блог | Правда про поранення Дейдея

поранення дейдея

Хочу розставити понятійні маркери, щодо вчорашнього поранення на Східному фронті екс-командира полку "Київ" Евгенія Дейдея, яке в деяких тіпочків викликало сміх, а то і радість.

Видео дня

1. Народний депутат Євген Дейдей більшість часу замість роботи в парламенті проводив на фронті з бійцями свого полку. Не одноразово порушуючи заборону командування АТО, вони вибиралися на передок і насипали агресорам та колаборантам. Чи мав право так робити нардеп? Звичайно ні! Він порушував інструкції і заборони, але в той же час він свідомо йшов на порушення, захищаючи країну. Можливо варто на нього за це відкрити ще одне кримінальне провадження?

Читайте: Задел снаряд: в промзоне Авдеевки ранен депутат Рады

2. Чи пов'язане це поранення Дейдея з кримінальним провадженням НАБУ стосовно нього? Абсолютно ні!!! НАБУ порушило провадження стосовно Дейдея більше ніж пів року тому і більшість з цих пів року він перебував на фронті. До речі, саме з Авдіївки Дейдей приїхав до парламента, де розглядалося подання Генерального прокурора ЮріяЛуценко на його притягнення до кримінальної відповідальності. Наголошую, затримання і арешт для Дейдея ГПУ навіть не просила!!! А зараз, коли український парламент відмовив ГПУ в притягнені Дейдея до кримінальної відповідальності його переслідування з боку НАБУ та ГПУ просто не можливе. Саме через це будь-які розмови, про можливість інсценування поранення Дейдея через його переслідування правоохоронцями не має під собою жодного підґрунтя.

3. Щодо тяжкості поранення Дейдея. Євгена поранив в ногу ближче до паха осколок ворожої міни. В 2014 році від подібних поранень добровольці гинули через некваліфіковану чи невчасну меддопомогу. В данному випадку лікарі надали Дейдею кваліфіковану меддопомогу і разом з ще двома пораненими бійцями ЗСУ гвинтокрилом евакуювали в госпіталь Дніпра. Лікарі характеризують стан всіх трьох поранених як середньої тяжкості і саме тому я абсолютно не сприймаю стьобних коментарів прес-секретаря ГПУ Лариси Сарган, яка заявляє про легке поранення Дейдея на "передку". Ви що там були чи медсестра, пані Ларисо?

Підсумовуючи. До Євгена Дейдея можна відноситися по різному. Одні вважають його побратимом, а інші мусором, але ніхто, повторююсь, ніхто не має морального права радіти пораненню Дейдея від осколка ворожого! Маєте претензії до Євгена, пред'явіть, але ж не ставайте на бік ворога!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...