Медичні халати та білизну лікарні брали в оренду

403
Медичні халати та білизну лікарні брали в оренду

Такі факти були виявлені під час ревізії фінансово-господарської діяльності Київської міської клінічної лікарні №1 за період з 1 жовтня 2005 по 1 квітня 2009 року.

Контрольним заходом встановлено порушень фінансово-господарської діяльності на загальну суму 1,13 млн грн. та втрат на 1,6 млн грн. внаслідок прийняття неефективних управлінських рішень попереднім керівництвом (головним лікарем Салютою М.Ю., звільненим з посади 20.02.2008).

Зокрема, клінічна лікарня протягом 2006-2007 років заплатила за оренду меблів, постільної білизни, медичних халатів та м’якого інвентарю близько 930 тис. грн., що становить 46 % від власне вартості орендованого майна.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КРУ в м. Києві, також у Лікарні неефективно використано майже 790 тис. грн., оскільки орендувалося майно, яке фактично не використовувалось у діяльності установи.

Поряд з цим, ревізори виявили, що Лікарня за рахунок коштів загального фонду сплатила вартість спожитих орендарями комунальних послуг на суму близько 560 тис. гривень.

Також було завищено обсяг та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт на 14,54 тисяч гривень, занижено в бухгалтерському обліку кредиторську заборгованість майже на 349 тис. грн., завищено потребу в бюджетних асигнуваннях на 190,9 тис. грн., встановлено лишки матеріальних цінностей на 2,5 тис. грн. та недоплату працівникам Київської лікарні 15 тис. гривень.

Як наслідок, трьох посадових осіб об’єкту контролю притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП. До установи застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, а матеріали ревізії передано до прокуратури Дарницького району м. Києва.