У центрі міста чоловік намагався спалити себе живцем (ФОТО)
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![У центрі міста чоловік намагався спалити себе живцем (ФОТО)](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У понеділок, 30 березня, близько 15:00, на центральній площі Броварів, 53-річний мешканець міста, протестуючи проти міліцейського свавілля, облив себе бензином і підпалив.
За словами очевидців, чоловік підійшов до світлофору на перехресті вулиць Гагаріна та Незалежності, та з криком "Вы этого хотели?! Получайте!" вилив на себе з пластикової пляшки бензин та підпалив. На крики протестанта та перехожих, з будівлі міської ради вибігли правоохоронці. Один з міліціянтів, побачивши палаючу людину, повалив чоловіка на землю та своїм тілом намагався збити полум’я. Майже одночасно на місце пригоди прибули всі рятувальні служби: міліція, МНС та "швидка".
Як розповів сам протестант – Віктор Іванович Гребенюк, - піти на такий крок його змусили незаконні, на його переконання, дії представників броварських правоохоронних органів:
"Якось я врятував від побиття сусідом його жінку. В бійці сусід – раніше судимий – завдав мені травм щелепи. Я подав на нього позов і суд присудив мені 18 тисяч гривень компенсації. Проте братом сусіда виявився правоохоронець, який ініціював проти мене сфабриковані кримінальні справи. Мені інкримінували навіть зґвалтування. Я особисто звертався до підполковника і він віддавав розпорядження розібратись в ситуації. Проте ніхто ні в чому не розбирався, справу мою не піднімали, навіть мені – всупереч закону – не дали ознайомитись з кримінальною справою. А виконавча служба, до якої я неодноразова звертався, аби мені виплатили компенсацію, також не виконує рішення суду, ігноруючи всі мої звернення. З мене роблять дурника, на мене постійно здійснюється тиск, і я більше не міг терпіти" - пояснив затриманий протестант.
Після розмови з журналістами, затриманого в наручниках посадили в міліцейську машину та повезли до відділку, повідомляє "Афіша-Бровари".