newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Суд зупинив тарифи Черновецького

633
Суд зупинив тарифи Черновецького

Шевченківський районний суд м. Києва відмінив підняття тарифів на послуги житлово-комунального господарства для населення.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі Блоку Віталія Кличка, суд задовольнив позов лідера одноіменного Блоку, який 9 лютого оскаржив до Шевченківського районного суду м. Києва підняття тарифів для населення. Як повідомив представник Віталія Кличка у суді депутат Валерій Карпунцов 18 лютого, суд виніс рішення на користь киян.

Ухвалою Шевченківського районного суду зупинено дію розпоряджень Голови Київської міської державної адміністрації від 30.01.2009р. № 95,96,97:

Видео дня
  • № 95 "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення";

  • № 96 "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення";

  • № 97 "Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій", якими було безпідставно підвищено тарифи на комунальні послуги для населення.