Столична ДАІ перекриє центр Києва

316
Столична ДАІ перекриє центр Києва

Як відомо, 25-27 липня у Києві буде проведено ряд загальнодержавних заходів з нагоди 1020-річчя Хрещення Київської Русі та візиту до столиці Вселенського Патріарха Варфоломія Ι. Зрозуміло, що подібні заходи, як правило, створюють певні проблеми в пересуванні автотранспортом містом і особливо у центральній його частині.

Як повідомили "КИЯНАМ" у відділі зв`язків з громадськістю УДАІ Києва, в зв’язку з цим Державтоінспекція столиці звертається до всіх учасників дорожнього руху і, в першу чергу, водіїв, з проханням саме в ці дні по можливості відмовитись від поїздок на автомобілях до центру столиці. Враховуючи можливі ускладнення, звертаємось також до керівників організацій та установ з проханням організувати роботу так, аби якомога менше був задіяний автотранспорт.

Видео дня

Але якщо ви все ж плануєте вирушити у поїздку, то просимо бути гранично уважними і обережними, неухильно дотримуватись вимог регулювальників та тимчасових дорожніх знаків. У разі виникнення затримок транспорту просимо зберігати спокій та врівноваженість, бути толерантними до інших учасників руху.

Особливу увагу звертаємо на те, що водії не повинні навіть на короткий час залишати без нагляду свої автомобілі на дорозі і, особливо, у непередбачених для цього місцях, зонах дії забороняючих знаків, біля пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту.

Так, 25 липня 2008 року приблизно з 10 години ранку, під час прибуття делегацій, буде обмежено рух транспорту на автодорозі Бориспіль-Київ, Харківській площі, пр. Бажана, Південному мосту, Столичному шосе (від пр. Науки до Південного мосту), Наддніпрянському та Набережному шосе, Дніпровському узвозі, вул. І. Мазепи, вул. Грушевського, вул. Липській, вул. Шовковичній, вул. Лютеранській.

Надалі заходи будуть проводитись у центральній частині міста до 22 години.

26 липня орієнтовно з 8 години 30 хвилин і до 22 години та 27 липня з 8-ої ранку вводимуться обмеження у русі транспорту по вул. Грушевського, вул. Інститутській, вул. Хрещатик, вул. Михайлівській, вул.Липській, вул. Володимирській, вул. В. Житомирській, вул. І Мазепи та на Майдані Незалежності. Найбільш масові та важливі заходи пройдуть 26 липня на Софійській площі.Пізно увечері, 27 липня, Вселенський патріарх Варфоломей Ι відбуде до аеропорту "Бориспіль" (буде обмежено рух транспорту в напрямку Борисполя).