Закон покарав жорстоких вбивць

365
Закон покарав жорстоких вбивць

Апеляційним судом міста Києва за вбивство чоловіка, 1977 р. н., з корисливих мотивів засуджено до 13 та 8 років позбавлення волі двох 22-річних мешканців Київської та Вінницької області.

Ця подія сталася у жовтні 2007 року неподалік станції метро Святошин. Як з’ясувалося у ході досудового слідства, засуджені, які працювали на приватному кондитерському підприємстві Київщини, напередодні вбивства вночі розпивали спиртні напої разом із своїми співробітниками та викрали у одного із них мобільний телефон. Зранку вони приїхали до Києва, щоб продати телефон, та домовилися грабувати перехожих громадян, для чого і придбали розкладний ніж.

Уже через годину злочинці, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підкараулили перехожого, напали на нього і намагалися відібрати мобільний телефон. Один із засуджених, усвідомлюючи що не зможе заволодіти телефоном, наніс ножем удар в серце, від якого потерпілий помер на місці події.

Свідки цього вбивства допомогли затримати одного із злочинців на місці скоєння злочину. Іншого – уже наступного дня було затримано працівниками міліції. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі прокуратури в м. Києві.