Американська печінка "допекла" український УБОЗ

219
Американська печінка 'допекла' український УБОЗ

Фото "Хрещатик"

Видео дня

Працівники УБОЗ ГУ МВС України в Київській області спільно з міліціонерами Білоцерківської районної державної патрульної служби на автотрасі Київ-Одеса, неподалік Білої Церкви, затримали вантажівку, яка перевозила майже 25 тон яловичої печінки виробництва США. При обстеженні автомобіля, яке було проведене спільно з працівниками ветеринарної міліції, з'ясовано, що заморожена печінка перевозилася без супровідних документів.

Правоохоронці вилучили продукцію, а матеріали перевірки направили до органів влади, з тим, щоб утилізувати сумнівний товар. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками злочинів, передбачених статтями 201 (контрабанда), 364 (зловживання службовим становищем), 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, інформує прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Що цікаво, продукція прибула з порту Х'юстон (США) в Одесу, хоча згідно документів вантажовідправником було львівське ТОВ, а одержувачем – одна з київських фірм, яка, за підозрами правоохоронців, працює "в тіні".