УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Злочинці привласнили 31 млн. гривень з держбюджету

249
Злочинці привласнили 31 млн. гривень з держбюджету

Прокуратурою міста Києва з обвинувальним висновком скеровано до суду кримінальну справу щодо п’яти осіб, які обвинувачуються у незаконному відшкодуванні з державного бюджету України ПДВ на суму понад31 млн. грн. (ст. ст. 191 ч. 5; 209 ч. 3, 222 ч. 2; 28 ч. 3, 358 ч. 2; 28 ч. 3, 366 ч. 2 КК України).

Видео дня

Кримінальна справа була порушена та розслідувалася ГУ СБУ в м. Києві та Київській обл. Встановлено, що обвинувачені зорганізувалися у стійке злочинне об’єднання з розподілом ролей, розробили план вчинення злочинів та впродовж року незаконно відшкодували зазначену суму з бюджету.

Право на відшкодування ПДВ вони отримали в результаті складання підробленої документації щодо виготовлення, реалізації та експорту не існуючих комплексів управління обладнанням телекомунікаційних мереж. Під виглядом цієї продукції було експортовано в Європу використане комп’ютерне обладнання, непрацездатні монітори, клавіатури, плати тощо.

На майно обвинувачених накладено арешт.

Кримінальним кодексом України за перелічені злочини передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.