УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

На Київщині знищили 10 т небезпечного м’яса

327
На Київщині знищили 10 т небезпечного м’яса

Під Києвом знищили 10 тон копченої свинини. Такий вирок винесла Київська обласна надзвичайна протиепізоотична комісія після огляду запліснявілих окороків, шинки, бекону, почеревини, що зберігалися у вакуумній упаковці. Саме це неякісне і небезпечне м’ясо невдовзі  мало потрапити  у продаж, і невідомо, що сталося з людьми, яким не пощастило б цим посмакувати.

Видео дня

Правоохоронці Броварського міськвідділу міліції, що на Київщині, зупинивши підозрілу вантажівку марки "Мерседес-Бенц-Актрос",  після огляду в зоні митного контролю виявили в кузові 554 картонних коробки з вищевказаною продукцією, що перевозилася в антисанітарних умовах. Про це свідчить відсутність санітарного паспорту на кузов. Документи на вантаж не відповідали дійсності: у ветеринарному свідоцтві і посвідченні про якість вказувалися м'ясні вироби республіки Білорусь. Насправді ж, на шкірці свинини можна було роздивитися червоне клеймо з характерним написом іноземною мовою, з якого було видно, що все м'ясо привезене з Голандії. Як такий товар взагалі пройшов митний контроль і потрапив в Україну залишається невідомим.

Незабаром на місце перевірки з Шостки Сумської області прибув і власник вантажу. Інформацію про неякісність свинини, як і очікувалося, сприйняв негативно, говорив, що все це вигадки, а м'ясо можна вживати. Коли ж хазяїну  вказали на недоліки продукту, які було видно неозброєним оком, та на відсутність належних документів, чоловікові ніде було подітися. Не бажаючи утилізації такого ласого фінансового шматка, а це приблизно 500 тис. гривень, власник почав вигадувати історії, що м'ясо добре згодиться на корм, наприклад, крокодилів та різних тваринок. Про це "КИЯНАМ" повыдомили у ВЗГ ГУ МВС України в Київській області