Історичній частині Києва загрожує забудова

231
Історичній частині Києва загрожує забудова

За словами депутата Київради Дмитра Андрієвського, варварська забудова історичної частини Києва найближчим часом може активізуватися.

Видео дня

20 серпня 2007 року Президент В.Ющенко підписав Указ №723/2007. Цим документом президентський Указ від 15 березня "Про заходи щодо впорядкування забудови території та збереження історико-культурних територій і об'єктів в місті Києві" визнається таким, що втратив чинність.

"Березневим Указом Президент зобов’язав КМДА вжити заходи щодо заборони будівництва в історичному центрі столиці висотних житлових та громадських будинків. Указ передбачав розробку та затвердження схеми розташування хмарочосів поза межами історичного центру міста, вимагав чітко визначити межі історичних ареалів Києва та режими використання цих територій. Указ Президента в повному обсязі не виконано; Київський голова Леонід Черновецький тричі проігнорував вимогу депутатів Київради щодо звіту про стан його виконання", – заявив Андрієвський.

Нагадаємо, що блоком "Наша Україна – Народна Самооборона" підготовлено звернення до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальну справу щодо чиновників КМДА, які не виконують Указ Президента від 15 березня 2007 року.

"Відміна Президентського Указу, яким історична частина Києва захищалась від варварської забудови, у період передвиборної кампанії доволі небезпечна. Цей крок Президента може бути розцінений його противниками як компроміс та ознака боротьби різних течій всередині "Нашої України". Сподіваюсь, що, проаналізувавши можливі наслідки відміни Указу від 15 березня, радники запропонують Президентові ефективний спосіб захисту історичного центру Києва від безладної та варварської забудови", – наголосив Андрієвський. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі депутата Київради Дмитра Андріївського.