На соцдопомогу дітям влада витратить мільйони гривень

327
На соцдопомогу дітям влада витратить мільйони гривень

На соціальну підтримку дітей та молоді у 2007 році столична влада витратить щонайменше 2 млн. грн. Ці кошти влада виділить Київському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на реалізацію заходів по виконанню завдань програми "Турбота", повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Видео дня

Зокрема, за інформацією, що надав Віталій Станіславович, на безкоштовну консультативну допомогу дітям, молоді та різним категоріям сімей столична влада передбачає 251 тис. грн., а на соціальну підтримку та супровід дітей, молоді, сімей в контексті проблем алкогольної залежності, ВІЛ/СНІД та молоді, яка перебуває або повертається з місць позбавлення волі, – 560 тис. грн.

На соціальний супровід та підтримку різних категорій сімей, поліпшення якості життя дітей з кризових, неблагополучних сімей спрямовано 749 тис. грн.. Ще 465 тис. грн. Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді витратить на інтеграцію в суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями та особливими потребами.

За словами Віталія Журавського, в Центрі соціальних служб дітям та молоді постійно надається безкоштовна консультативна соціально-педагогічна, медико-соціальна, юридична та психологічна допомога, а також денна та цілодобова, індивідуальна та групова підтримка. Про це "КИЯНАМ" повідомили  у прес-службі КМДА.