Черновецький не зміг продати Національний художній музей

312
Черновецький не зміг продати Національний художній музей

Національний художній музей залишається в своїй "домівці" на вул. Грушевського, 6, а в будинок на вул. Інститутській, 3 "переїжджає" Музей історії міста Києва, повідомила начальник головного управління Культури та мистецтв Світлана Зоріна.

Видео дня

За інформацією, що надала Світлана Зоріна, Національний художній музей, на відміну від Музею історії міста Києва, має "дах над головою" і знаходиться в підпорядкуванні Міністерства культури та мистецтв України. Коли вирішувалося питання, якому з музеїв віддати будівлю на вул. Інститутській, 3, пріоритет надали Музею історії міста Києва, який вже біля трьох років не має власного приміщення, а 250 тис. музейних експонатів запаковані та зберігаються в приміщення Українського дому. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

За словами пані Зоріної, в грудні 2006 року столична влада провела інвестиційний конкурс на реконструкцію та добудову приміщення на вул. Інститутській, 3. За результатами тендеру стало відомо, що реконструювати приміщення майбутнього Музею історії міста Києва буле товариство з обмеженою відповідальністю "Історія міста", яке до 2009 року має закінчити роботи. Тобто вже через два роки кияни і гості міста зможуть відвідати Музей історії міста Києва на вул. Інститутській, 3.