УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У столичній лікарні покинули маленького хлопчика

288
У столичній лікарні покинули маленького хлопчика

Павла принесли до лікарні із бронхітом ще у лютому. Дитина одужала, однак до цього часу за ним ніхто не повернувся.

Видео дня

Медики знають лише вік та ім’я малечі. А от місце проживання близьких, що записане у картці дитини, ліс біля села Крюковщина. Підозрюють, що то циганський табір, повідомляє НТН.

Історія маленького Павлика почалася 28-го лютого. О перші годині дня до дитячої інфекційної лікарні його принесли дві жінки, схожих на циганок, які назвалися матір’ю та сестрою малечі.

За словами лікарів, жінки стверджували, що хлопчик дуже хворий і потребує медичної допомоги. Малечу госпіталізували. Втім через кілька тижнів, коли хлопчик одужав, за ним ніхто так й не повернувся. З того моменту минуло вже більше місяця.

Наталя Чемеркіна, зав. відділенням нейроінфекції Дитячої інфекційної лікарні м. Києва: "Мальчик был очень грязный, завшивленный, он не умел ходить. Ну, в общем дикий такой ребёнок, не ухоженный совершенно. И очень больной. Он очень кашлял. Диагноз его ОРВ – бронхит".

Про Павла лікарям відомо не багато. Мати повідомила лише його вік – півтора року, ім’я та прізвище, а от назвати точну дату народження не змогла. Те саме й з місцем проживання. Мовляв, живуть у лісі біля села Крюковщина, нібито у циганському таборі.

Маленький Павло одужав за кілька тижнів. За цей час у нього з’явився і одяг, і повноцінна їжа, любов й турбота усього медперсоналу.

Свої перші кроки хлопчик теж зробив саме у лікарні. Втім, незважаючи на це, тримати його тут довго не можуть.

Наталія Чемеркіна, зав. відділенням нейроінфекції Дитячої інфекційної лікарні м. Києва: "Дело в том, что мы все тут Пашу очень любим. Очень любят Пашу все, кто находится здесь в отделении. Ему приносят вкусные продукты, одежду, памперсы, играют с ним, гуляют на улице. Но всё равно Паше нужны мама, близкие люди, как и любому человеку. Поэтому, мама, отзовись".

Медична сестра Ганна часто доглядає за Павлом. Каже - хлопчик хоч трохи і вередливий, проте дуже веселий і жвавий. Справжній улюбленець.

Ганна Дмитрівна каже - були думки навіть залишити хлопчика у лікарні. Ніхто не заперечував. Але умови, на жаль, не дозволяють.

Ганна Клонцак, медсестра: "Дєло у тому, що коли у нас була загрузка сильнєйша, хворих багато у нас було, понімаєте, а він же ж здорове дитя, не положиш його до дитя больного чи маму з больним дитям. Так що через те, що у нас немає мєста, шоб він у нас тут був".

Медики стверджують - схожих випадків у лікарні трапляється чимало. Часто цигани приносять своїх дітей, але через тиждень-два обов’язково їх забирають. Випадок із Павликом – перший.

Прохання до всіх: уважно придивіться і, якщо ви упізнали цього хлопчика, або вам відомо, де зараз перебуває його мати, повідомте про це за телефонами: 278-76-75, 271-91-48, 272-06-72 або 02.