Трирічна дитина підпалила квартиру в житловому будинку

387
Трирічна дитина підпалила квартиру в житловому будинку

В середу, 10 жовтня, близько десятої ранку сталася пожежа в житловому будинку на вулиці Березнева, 7, що в Дніпровському районі.

Видео дня

Прибувши до місця виклику, вогнеборці побачили клуби диму, що виходили з квартири на третьому поверсі, а біля вхідних дверей будинку стояла схвильована молода жінка з двома малими дітьми. Рятувальники в захисних протигазах попрямували до квартири. А у квартирі вже панувало пекло: горіла одна із кімнат двокімнатної квартири. Незважаючи на високу температуру і густий дим, МНСники швидко впорались з вогнем. На щастя від пожежі ніхто не постраждав, чого не скажеш про саму квартиру, в якій вогонь знищив майже все майно та повністю вкрив одну з кімнат та балкон кіптявою. За попередніми висновками фахівців попередня причина пожежі - дитячі пустощі з вогнем.

Як розповіла 21-річна мешканка згорілої квартири, вона уклала півторарічну доньку спати, і не помітила, як сама заснула поруч з нею. А в той час у іншій кімнаті бавився її трирічний син. Жінка прокинулась тоді, коли в двері почали гупати сусіди, квартира в цей час була вже на половину заповнена димом, а в сусідній кімнаті почали горіти меблі. Підхопивши сина, та доньку вона швидко вибігла з квартири. Вогнеборців викликали сусіди. Вони ж принесли одяг для молодої жінки та її дітей. Мати розповіла, що її син інколи грався з сірниками, незважаючи на покарання, яке постійно чекало його після таких іграшок. Мабуть і цього разу він грався з чимось подібним, але з чим вона сказати не змогла, тому що ховала від дитини такі небезпечні "іграшки". Шкода було меблі, які нещодавно придбали в кредит. Тепер доведеться виплачувати кошти за попіл.

З початку року це четвертий випадок виникнення пожежі від дитячих пустощів з вогнем. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ГУ МНС України в м. Києві. Вони звернулися до усіх батьків з проханням слідкувати за своїми дітьми та не залишати їх без нагляду. Прослідкуйте за тим, щоб такі речі як сірники та запальнички були в місцях недоступних для дітей. Проводьте з дітьми відповідну виховну роботу щодо пояснення елементарних правил безпеки життєдіяльності. Ці заходи допоможуть зберегти Ваше життя та майно.

Фото дивіться тут.