Хоч хтось у Києві бере на себе важку роботу

360
Хоч хтось у Києві бере на себе важку роботу

Фотографії зі змагань 1-го та 2-го дня

Видео дня

З 1 по 3 серпня у Києві проходитиме Чемпіонат світу серед команд богатирів за звання "Найсильніша нація планети - 2006". Про це 31 липня, на прес-конференції повідомив президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, заслужений тренер СРСР та України Володимир Кіба.

Він повідомив, що Міжнародна Федерація найсильніших атлетів надала права проводити чемпіонат саме у Києві за успішне проведення минулорічного Чемпіонату світу у Севастополі та його якісне висвітлення у ЗМІ.

Кіба також зауважив, що цього року в змаганнях беруть участь атлети з 8 країн - Великобританії, США, Росії, Польщі, Фінляндії, Литви, Ісландії та України. Максимальна кількість атлетів в команді - 5 богатирів.

Він поінформував, що 1 серпня о 12.00 відбудуться кваліфікаційні змагання на Софіївський площі; 2 серпня о 12.00 - кваліфікаційні змагання в Гідропарку на "Острові "Венус"; 3 серпня о 12.00 - фінал за участі 4-х команд на майданчику біля арки Дружби народів, про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

Приблизна тривалість змагань 3-4 години щодня.

Головний рефері змагань - чотириразовий володар звання "Найсильніша людина світу" Магнус вер Магнуссон (Ісландія); суддя - інспектор від Міжнародної федерації найсильніших атлетів, президент Американської федерації найсильніших атлетів Діон Весселз; головний суддя змагань - суддя міжнародної категорії Віктор Сторч (Україна).Кіба зазначив, що за час проведення чемпіонатів двічі перемагали німці, двічі - українці і один раз - литовці.

У свою чергу, Найсильніша людина України та світу, капітан української команди Василь Вірастюк повідомив, що Україну на чемпіонаті представлятимуть Олександр Пеканов, Михайло Старов, Віктор Юрченко і Кирило Чупринін.

За його словами, оскільки в фінал змагань виходить 4 команди, до останнього туру важко буде спрогнозувати, хто переможе.