Заява голови Громадського об’єднання "Київська Русь"

222
Заява голови Громадського об’єднання 'Київська Русь'

Виступ мера м. Києва Леоніда Черновецкого, де він говорить, що на мітингу проти необґрунтованого підвищення тарифів майже у 3,5 рази були іногородні громадяни, які отримували за це плату – є по-перше: абсурдною, через те, що тарифи на житлово-комунальні послуги в м. Києві стосуються в першу чергу киян. А, по-друге, така заява є образливою для мешканців столиці, через те, що хтось насмілюється заявляти, про оплачуване виявлення політичної і громадської волі. І цим висловлювати думку, ніби громадяни, що живуть у столиці не здатні на волевиявлення. Представники від Громадського об’єднання "Київська Русь", що прийшли на Хрещатик підтримали масову акцію протесту, проведену політичним об’єднанням "Демократичний Київ" - є киянами, сплачують за комунальні послуги, і не отримували коштів за підтримку мітингу, так само, як і інші його учасники.

Видео дня

Щодо того, що участь у мітингу великої кількості студентів, то пану Черновецькому не слід забувати наступне:

- студенти в усі часи були категорією активно, приймавшою участь у суспільному житті;

- у Києві найбільша кількість ВНЗ і серед мешканців столиці досить вагомий відсоток складають студенти.

Мітинг проходив у робочий день, коли у переважної більшості людей середнього віку – робочий день, але це не означає, що вони не підтримують вимог протестуючих. Навпаки, напередодні мітингу, до нас надійшло дуже багато повідомлень від громадян та деяких трудових колективів, в яких ідеться про те, що вони підтримують протестуючих і наші вимоги, і хоч самі й не зможуть прийти - думками разом з нами. Навіть, коли колона рухалася у напрямку Київради до учасників підходило дуже багато людей, деякі приєднувалися, інші висловлювали свою підтримку".

Громадське об’єднання "Київська Русь" ставить собі за мету, співпрацю з демократичною владою, а не протидію владі. Але коли на фоні безпідставних тарифних рішень, певним колом осіб роздається київська земля, коли існують спроби захоплень комунальних підприємств, приклад: комунальні кінотеатри, коли з черги на квартири знімаються ті, хто їх в першу чергу потребує - ми не можемо лишатися осторонь.

Голова "Громадського об’єднання

"Київська Русь",