newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дві доби люди палять свічки у приватному секторі на Трускавецькій

300
Дві доби люди палять свічки у приватному секторі на Трускавецькій

Люди жаліються, що електрику вимикають часто і особливо перед Новим Роком.

Видео дня

Антоніна Тітяноха живе на вулиці Трускавецькій сорок років. Каже, що проблеми із електропостачанням почалися ще років десять тому. Знизилась напруга у мережі. Через це, мовляв, виходить з ладу побутова техніка, псуються продукти.

Напередодні чергового вимкнення світла пані Антоніна планувала поласувати рибкою.

Антоніна Тітяноха, мешканка будинку на вулиці Трускавецька: «Ось я взяла рибу, положила у холодильник, вона розморозилася».

Перебої та нестабільність у електромережах витримує лише старий холодильник, інші погоріли. Схожа ситуація і у сусідів пані Антоніни.

Алентіна Сахно, мешканка будинку на вулиці Трускавецька: «Два холодильники згоріли, пральна машина теж, купили невеличкий морозильник, і він теж згорів. А тепер поставили у холодильник новий мотор, так я його не вмикаю».

Неочікуване зникнення електроенергії, каже пан Ростислав, завдало великої шкоди його будинку. У споруді вийшла з ладу система опалювання і порвало труби.

Ростислав Гапієнко, мешканець будинку на вулиці Трускавецька: «У меня в доме - система отопления: работают насосы. Так я двоє суток не могу отпить. Учитывая, что говорят, что этот массив будет идти под снос, складывается впечатление, что нас остюда тупо выселяют. Мало того, что в сети нет напряжения - 150-160 Вт, ни холодильник нельзя включить, ни ТВ. Так еще и сутками нету».

За словами мешканців, по телефону представники «Київенерго» говорили, що причина відключення від електропостачання - у заміні старого трансформатора. Начебто, після встановлення нового напруга в мережах на Трускавецькій стабілізується і буде 220 вольт.

Олександр Сахно, мешканець будинку на вулиці Трускавецька: «Отключили для нашего блага. Нам меняют трансформатор, и после этого у нас якобы не будет проблем с напряжением. Садимся в машину, объезжаем места, в которых у нас стоят трансформаторы, ничего нет».

По телефону представники «Київенерго» підтвердили інформацію, що причина зникнення напруги у мережах - аварія на лінії. Після того, як знімальна група виїхала з Дарницького району, електропостачання в оселях на Трускавецькій поновилося.

Але мешканці приватного сектору запрошують НТН і на новорічну ніч. Кажуть, уже не раз зі світлом виникають проблеми в останні дні року.