Кличко: знак "Зроблено в Києві" має стати символом продукції високої якості

9,6 т.
Кличко: знак 'Зроблено в Києві' має стати символом продукції високої якості

Знак "Зроблено в Києві" має стати символом продукції високої якості.

Видео дня

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті виставки продукції та розробки столичних підприємств і науковців "Зроблено в Києві", інформує пресс-служба.

У відкритті заходу також взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Уже вдруге ми проводимо виставку "Зроблено в Києві". Ми робимо все, щоб підтримувати виробництво, розуміючи, що це – і створення робочих місць, і податки до бюджету міста. Цього року у виставці беруть участь 160 підприємств і 40 наукових установ із 10 районів Києва", – наголосив Віталій Кличко. 

Міський голова зазначив, що споживачі мають знати столичні бренди, а підприємства – отримати додаткові можливості для реклами своєї продукції. 

"Наведу деякі цифри. Сьогодні в Києві працює 763 підприємства. Це понад 120 тисяч працівників. Податкові надходження до державного бюджету від промислових підприємств столиці зросли на 30% та склали 25 млрд грн, а в бюджет Києва – на 57,5%  до 1,1 млрд грн. Ці цифри свідчать про те, що промисловий комплекс столиці динамічно розвивається", – сказав мер Києва.

Віталій Кличко та Володимир Гройсман оглянули низку стендів, де їм представили розробки та продукцію столичних підприємств. 

У коментарі журналістам мер Києва зазначив, що на першому місці має бути конкурентоспроможність продукції.

"Ми хочемо, щоб марка "Зроблено в Києві" означала високу якість. Також добре, що сьогодні є позитивна динаміка розвитку підприємств, і наше завдання, яке ми втілюємо,  – створення таких умов, щоб підприємства розвивалися, і ця динаміка зберігалася", – підкреслив Віталій Кличко. 

У виставці "Зроблено в Києві" беруть участь більше 160-ти промислових підприємств-виробників і 40 наукових установ із 10 районів Києва. Вони презентують найкращі зразки своєї продукції, новітні розробки, технології і матеріали. Окремими експозиціями представлені Національна академія наук України, столичні наукові парки, провідні вищі навчальні заклади міста.