Как освободить Киев от снега: советы неравнодушного киевлянина

Как освободить Киев от снега: советы неравнодушного киевлянина

Концепція влади у боротьбі із снігом, як завжди, "оригінальна"- сидіть дома й не шастайте.

Канал "Київ" та інші владні медіа, за які ми платимо 178 мільйонів бюджетних гривень, закликають не йти на роботу й пропагують щасливе життя вдома. Напевно влада буде оплачувати роботодавцям чергові вихідні їх працівникам.

Як треба було б діяти владі?

Нагадаю, що в Києві є КМДА із збільшеним фінансуванням на 12 заступників та численний апарат, Київрада із 120 депутатами та 240 їх помічниками на зарплатах, є 10 РДА із бюджетами у 100-120 мільйонів і майже 2 тисячі підприємств та установ комунальної форми власності.

За нинішніх обставин правильно було б ще позавчора організувати штаби по боротьбі із стихією із гарячою лінією та пунктами організації робіт у всіх підрозділах місцевої влади та у всіх комунальних організаціях.

Варто також було б звернутися до керівників вузів та профінансувати як громадські роботи добровільну участь студентів у звільненні Києва від снігу.

Окрім того, є велика кількість киян-волонтерів, яких треба просто організувати!

І звичайно, було справедливо, щоб тисячі київських чиновників за наші гроші, які вже рік не бачили живих киян, бо працюють дистанційно, теж власним прикладом долучилися до громадської праці.

Це саме той випадок, коли корисно не словом, а ділом!

П.С. Інформую, що територія біля нашого офісу нами вже почищена.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

УкраинаКиев