Фільм про допінг у Росії "Ікар" отримав "Оскар": у кіноакадеміків є тонке почуття гумору

Фільм про допінг у Росії 'Ікар' отримав 'Оскар': у кіноакадеміків є тонке почуття гумору

"Оскар" за кращу документальну стрічку отримав "Ікар", кіно, де в деталях розібрано, як російські спортсмени зловживають допінгом.

Для консультацій режисер Брайан Фогель шукав посадовця із низьким етичним порогом і знайшов Григорія Родченкова, главу Антидопінгового центру. Історія зав’язалася якраз після олімпіади в Сочі, теревені в соцмережах швидко переросли у дружні стосунки і зізнання Родченкова, що без стероїдів і мельдонію фіг ти виграєш олімпіаду. В принципі, безмельдонієва ОАР тому і показала такі погані результати в Південній Кореї у 2018.

Видео дня

Так от, про "Ікар". Коли він вийшов у прокат, російську пресу бомбило і рвало. Бо там прямо вказували на Кінострічка розкриває на симбіоз професійного спорту і великої політики з хотєлками Путіна, а ще яскраво та наочно демонстрували, як допінг діє на організм людини.

Коли стрічку номінували на "Оскар" її кусали твітер-боти, на російських спортивних сайтах писали про брехню, нісенітниці і зрадника і втікача Родченкова. Лише Собчак в інстаграмі написала, що "Ікар" маствотч, і що "тільки у нас так можуть налякати творця програми, щоб він утік"...

Ще одна деталь, поки Родченков живе в Америці і перебуває в програмі захисту свідків, в Росії у грудні вчетверте порушили справу проти його молодшої сестри. Бо брата не дістать, а сакральні жертви потрібні.

"Ікар" взяв "Оскар" і тепер російські сайти вимушені писати і про переможця, і про сюжет стрічки. Є у кіноакадеміків тонке почуття гумору.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...