newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Кинопрокатчики ответили властям и пообещали бороться за украинский дубляж

819
Кинопрокатчики ответили властям и пообещали бороться за украинский дубляж

Кинопрокатная компания B&H сделала официальное заявление по поводу незаконного закрытия принадлежащей ей студии дубляжа. Приводим это заявление без изменений:

Видео дня

У зв’язку з розповсюдженням повідомлень про зрив податкової міліцією м. Києва дубляжу фільмів, що йдуть у прокаті в Україні, ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» вважає за необхідне заявити про наступне.

З кінця 2010 року органами податкової міліції м. Києва здійснюється необґрунтоване переслідування Акціонерного товариства «БІ ЕНД ЕЙЧ» та протиправний тиск на його власника Батруха Богдана. Були безпідставно вилучені та не повернуті документи, що містять банківську та комерційну таємницю, матеріали митних справ, що стосуються виключно діяльності компанії, викликались на допити посадові особи підприємства. Працівниками податкової міліції контрагентам компанії розсилались листи, які містили недостовірну інформацію, що підриває ділову репутацію ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ». Наведені дії базувались на факті договірних взаємовідносин компанії з зареєстрованим відповідно до діючого в Україні законодавства контрагентом, до якого жодних претензій кримінального характеру щодо сплати податків податкова міліція або прокуратура не має.

Станом на сьогодні порушення кримінальної справи, в рамках якої чинився незаконний тиск на іноземного інвестора, визнано незаконним судовим рішенням, яке набрало законної сили, а стосовно працівників податкової міліції подано повідомлення про порушення відносно них кримінальної справи за фактом зловживання службовим становищем.

05 квітня 2012 року під приводом вдруге безпідставно порушеної за так званим «фактом вчинення злочину» кримінальної справи відбулися масштабні дії податкової міліції ДПІ у Шевченківському районі м. Києва, в результаті яких без опису документів була незаконно вилучена вся бухгалтерська та організаційна документація, комп’ютери не тільки ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ», а й ще ТОВ «КІНО ПАЛАЦ», ТОВ «СІНЕМА», які не мають жодного відношення до питань, що за законом має право з’ясовувати податкова міліція.

05 квітня 2012 року під тим же самим приводом у студії дубляжу ТОВ «ЛЄДОЕН» було незаконно вилучено обладнання для дубляжу та озвучення українською мовою аудіовізуальних творів, наслідком чого є зрив прокату в Україні всесвітньо відомих фільмів, невиконання зобов’язань перед іноземними партнерами та можливе доведення цього підприємства до банкрутства.

Компанія вважає неприпустимим та нецивілізованим вирішення спору з питань застосування податкового законодавства, який за законом належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, шляхом безпідставного порушення кримінальних справ.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» змушено вжити всіх заходів, передбачених законодавством України, для захисту своїх законних прав та інтересів.