newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Московия потеряет $40 миллиардов из-за энергетического бана ЕС. Как "великороссы" компенсируют эти убытки

Московия потеряет $40 миллиардов из-за энергетического бана ЕС. Как 'великороссы' компенсируют эти убытки

Кремль уже придумал, как "глубинный народ" компенсирует эти убытки.

Видео дня

Кремль постепенно приучает соотечественников, что им следует платить за свои имперские убеждения, как и за право проживать в "великом государстве", и, конечно, за скрепы. Очередной чек рашисты получат за энергетическую независимость ЕС от "Газпрома".

Далее текст на языке оригинала.

– Московія прагне зобов'язати бізнес купувати фіксований об'єм газу і платити за нього навіть у випадку, якщо цим газом підприємці не скористались (принцип "бери або плати").

– Ціни по країні будуть підвищені до рівня ринкових, при чому – навіть для всього "скрєпного" електорату.

– Росіяни мають платити за газ учетверо більше, щоб компенсувати шалені втрати, порахували експерти. Російське видання вважає, що кожному росіянину доведеться додатково заплатити $300 на рік. На родину з чотирьох осіб це вже $1200.

Лише за офіційними даними, мордор втратить через енергетичний бан ЄС $40 млрд, і пекінські домовленості навіть близько не компенсовують цих сум. От, наприклад, умови 30-річного газового контракту між Москвою та Пекіном засекречено, але цю інформацію можна пробити за даними китайської митниці. Виходить, що комуністи купують блакитне паливо у 3-5 разів дешевше, ніж ЄС.

– КНР платить русні газ близько $195 за тис. куб. Правда, подекуди вартість доходить до $290 (в разі ринкових коливань).

– У довгострокових контрактах з країнами ЄС ціна була на рівні $1000, а спотова вартість (купити зараз) сягала взагалі $3000.

Росія програла газову війну Європі. Тепер за це платитимуть всі "великороси". І це тільки початок. Чекаємо наступних поразок кремля і наступних чеків своїм патріотам: назвемо це роялті суворого режиму.

Підписуйтеся на "Орестократію".