Справедливое унижение россии. Страна прекращает участие во всех руководящих органах FATF

1 минута
26,0 т.
Справедливое унижение россии. Страна прекращает участие во всех руководящих органах FATF

Трохи новин.

На минулому тижні було доволі багато важливих подій. Чого лише варті історичний візит лідерів Франції, Італії, Німеччини, Румунії та, звісно, Великобританіі, рішення європейської комісії стосовно надання Україні статусу кандидата в члени ЄС…

До слова, кожен із лідерів отримав від Президента України повний пакет санкціний пропозицій нашої міжнародної експертної групи для врахування під час підготовки наступного 7 го пакету санкцій проти росіі.

Видео дня

Так от, на минулому тижні була ще одна подія, не настільки гучна, але мегаважлива для нашої перемоги на санкційному фронті, де також тривають вкрай запеклі бої. Україні вдалося зрушити з місця питання у FATF, щодо оцінки російського вторгнення.

……

Група з фінансових заходів (FATF) визнала, що військові дії рф проти України суперечать основним принципам FATF, спрямованим на сприяння безпеці, цілісності світової фінансової системи.

Відповідно до нових рішень, прийнятих на пленарному засіданні, росія більше не може виконувати жодних керівних чи консультативних ролей або брати участь у прийнятті рішень щодо встановлення стандартів, процесів експертної оцінки FATF, питань управління та членства.

Припиняється участь рф в усіх керівних органах FATF, їх усунули від будь-яких управлінських рішень, участі в експертних радах, встановлення стандартів, питаннях членства.

Це справедливе приниження росії.

Питання включення рф до санкційного списку FATF продовжує обговорюватись між країнами-членами та спостерігачами і буде розглянуто в рамках наступних заходів FATF.

……

росія входить в число краін членів FATF та була повноцінно інтегрована до ухвалення усіх ключових рішень організації. Цим рішенням FATF вперше дає чітко зрозуміти росіянам - місце росіі, наразі, ближче до виходу, аніж до трибуни. Ну ви зрозуміли…

Якщо образно кажучи, то результат трохи нагадує ситуацію з товаріщем Берліозом. Трамвай йому ще не відтяв голову, але Гануся вже розлила олію! Багато олії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...