Россия начала газовый прессинг Европы. Впереди – тяжелая зима

2 минуты
32,5 т.
Россия начала газовый прессинг Европы. Впереди – тяжелая зима

Как и прогнозировалось, "лапти" начали газовый прессинг Европы. Причем интересным методом, аргументируя резкий скачок цен на газ в Европе (достигший исторических максимумов и составляющий сейчас 550-570 долларов за тысячу кубов) аварией у себя в Уренгое. У них там что-то рвануло моцно, крупный пожар на производстве "Газпрома", можно было бы и порадоваться, но.

Не оставляет меня мысль, что как-то так хорошенько все совпало – и зарубы по СевПотоку-2, и скачок цен на газ в Европе, и этот пожар. А в совпадения я не верю, особенно когда в сценарии задействован Мордор, потому что, собственно, сценарий там и писался. Вменяемых официальных объяснений причин аварии не было. Они и людей не жалеют, если хорошо помнить историю кремлевских терактов, поэтому неслучайность пожара прекрасно укладывается в картину. Диверсия для прикрытия политического умысла, вай нот, все как любит х**ло.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Тепер Газпром свідомо відмовляється збільшувати постачання газу на європейський ринок, киваючи на Уренгой. Балалайки стверджують, що нібито вони зараз цілковито зосереджені на закачці газу в газосховища Росії, тому ті поставки газу в Європу, які впродовж останніх декількох місяців і так були недостатніми, ще більше зменшились. Ринок одразу зреагував на дефіцит, і ціни рвонули вгору. Попереду осінь, опалювальний сезон, всім, хто при тямі, вже зрозуміло, що буде далі.

Що вимальовується в залишку. Газу в газосховищах Європи буде недостатньо для того, щоб увійти нормально в опалювальний сезон. Це загрожує надзвичайно високими цінами на газ у Європі взимку, а також і надзвичайною ситуацією з постачанням газу, якщо зима буде холодною. Газпром відверто шантажує Європу, штучно підтримуючи (ба навіть погіршуючи) цю ситуацію. Мета — повний запуск СєвПотоку-2 виключно на тих умовах, які вигідні Кремлю.

Я не знаю, чи змусять змерзлі взимку на пси дупи європейських бюргерів прийти до тями всій Європі і нарешті зрозуміти, що газ для Росії це в останню чергу бізнес, а в першу чергу політика і важіль для шантажу і вирішення своїх геополітичних хотєлок. Бо ніколи надійний бізнес-партнер не поставить тебе під ризик надзвичайних ситуацій, якщо тільки він не хоче поставити тебе раком.

Якщо Європі подобається так стояти, штош. Тоді тільки треба буде міцно впертись в щось лобом, бо спина заболить, на неї рускій Ваня вже поставив баняк з пивом і стукає воблою.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.