Ласкаво просимо в Америку!

Ласкаво просимо в Америку!

Показово й навіть трохи смішно закінчилась історія з обкладинкою "Time" по іміграційній темі - та що з підписом "Welcome to America". Суцільна гра на емоціях, як і більшість новин по цій темі зараз. Як хтось не бачив - журнал запілив на обкладинку фото Джона Мура, на якому плаче 2-річна дитина мігрантки з Гондурасу Сари Марії Санчес. А над нею дофотошопили Трампа. Підводка фото - дівчинка плаче, бо ICE (U.S. Immigration and Customs Enforcement - по суті це прикордонники) забирає її від матері, щоби помістити в "нацистські табори Трампа", де діти перебувають в нелюдських умовах, відділені від батьків. А вони ж просто шукали політичного притулку!

Ласкаво просимо в Америку!

Направду ж виявилось, що ніхто їх не розділяв і не розкидав по різних комплексах. Після скандалу з поширенням фото, співробітник ICE дав розгорнутий коментар, що кадр зробили під час первинного огляду затриманих. Бо патруль затримав групу мігрантів, які нелегально перетнули кордон Штатів (федеральний злочин) в Техасі за межами пунктів пропуску - де вони б могли попросити притулку. Інцидент тривав кілька хвилин, потім мати взяла її на руки, й дитина заспокоїлась. Згодом їх утримували разом в одному з притулків ICE. За нелегальний перетин кордону Санчес заплата контрабандистам 6 тис. доларів. Ну і залишила в Гондурасі ще трьох дітей та чоловіка з нормальною зарплатнею, не сказавши рідним ні слова. Більше того, в 2013-му вона вже пробувала так само нелегально перетнути кордон, але була депортована в Гондурас. І оскільки Обама практикував тупо відпускати нелегалів, якщо ті прибували з дітьми - вона спробувала удачі знову, але цього разу зі своєю дочкою в якості броні. Як гуманно й етично.

Видео дня

Фото й обкладинка викликали просто бурю емпатії та співчуття, священної ненависті до Білого Дому, хвилі дійшли і до нас. Люди навіть запустили кампанію по збору коштів для них. А фактаж і реальний бек фото, що з'явились майже одразу, мало кого цікавлять як в американських медіа, так і (тим паче) в нас. Рівень заполітизованості американських медіа мало чим відрізняється від наших, тільки коріння інакше. Ну і "тотальна емпатія" замість раціонального обговорення проблем.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...