УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Напомним нашим немецким камрадам: не стоит становиться пособниками Гитлера наших дней

Напомним нашим немецким камрадам: не стоит становиться пособниками Гитлера наших дней

История с немецким моряком высокого ранга, которому не жалко "проявить немного уважения [военному преступнику Путину]... которого он требует, а может и заслуживает" – имеет еще один аспект.

Он в том же выступлении говорит, что страны Балтии – это не Украина, потому что они были суверенными и были оккупированы, а Украина "была в СССР".

Здесь есть работа для нас.

Далі текст мовою оригіналу.

УНР була суверенною теж. І була окупована теж, як і три балтійські держави, тільки за двадцять років до того. І це треба вголос промовляти всюди і завжди. Бо ми маємо прапор УНР, герб УНР, гімн УНР, але суть держави – УССР. На жаль, для влади спадщина УНР і традиції Державного Центру УНР в екзилі, який існував до 1992 року, це бла-бла лише для пам'ятних дат і безплідних символічних кроків. На рівні практики – борці за Україну зі зброєю в руках часто не є реабілітовані досьогодні(!) і є "бандитами", а чекісти, міліціонери, оці всі ЧОНи, комсомольські загони, а пізніше – кагебісти і судді, які карали на смерть націоналістів і інших ворогів совєтської влади – заслужені громадяни.

У Шухевича і Стуса, якби вони дожили до наших днів, була б пенсія 2700 грн., у їхніх вбивць – в десятки разів більше.

Треба не на словах, а ділом, спеціальними заходами в різних ділянках життя утверджувати розрив з совєтським минулим. І, звісно, вголос нагадувати нашим німецьким камрадам, що вони є пособниками гітлера наших днів. Того самого, хто "заслуговує поваги".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...