Європа в обіймах ''русского міра''

13,4 т.
Європа в обіймах ''русского міра''

Розхитати Європу, нівелювати санкції, добудувати Північний потік-2, схилити виборців до проросійських кандидатів - завдання мінімум для Кремля.

Видео дня

5 років агресії рфії проти України, мільйони переселенців, більше 10 тисяч загиблих українців, анекосований Крим, а у 2008 році окупація частини Грузії, так і не навчили європейських лібералів та космополітів: агресор скоро прийде до вас. Московський режим ще не один раз створить безчинства у ваших мирних, красивих містах, роззорить ваші магазини та ресторани, знищить ваші пам'ятки архітектури, а найгірше, поставить відвертих ставлеників Кремля на посади. Так, не конкретні агенти ФСБ будуть виходити на акції протесту, не вони нищитимуть автомобілі чи вітрини магазинів. У злочинної бензоколонки(РФ) є свої методи: гібридна інформаційна війна, гібридне зомбування. Воно вже давно апробовано на Донбасі й в Криму, а також, не побоюсь цього сказати, на всій території України.

Агресор протягом десятків років підтримував політиків та бізнесменів по всій Європі. Пригодовані Марі Ле Пен чи "антимігранська" Альтернатива для Німеччини, вже давно працюють за темниками Кремля і лише питанням часу була їхня активізація та візуальний спосіб дій.

Скажу більше. 99% протестуючих можуть не підтримувати політику Путіна чи Росії. Їм може бути байдуже до них чи до України. Важливо, що РФ робить їх інструментами задля досягнення своїх цілей - паралізації санкцій, переключення уваги влади європейських держав з Українського питання на свої, внутрішні, й зрештою можлива зміна влади на користь проросійських політиків.

Для Росії головне це Україна. Не Франція і не Німеччина. Без України Росія незавершений, непотрібний і нікчемний проект. Бензоколонка. Величезна порожня територія з китайцями та корінними народами. Це далеко не православний християнський світ. Без України Росія нуль. Маємо всі розуміти: гібридна війна це не танки чи гради. Це перш за все війна за наші голови. Наші погляди. Наші думки. Наш світогляд.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...