newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Николай Воробьев
Николай Воробьев
Center for Eastern European perspectives in Washington D.C., директор

Блог | Новий очільник ФБР: найцікавіше почнеться восени

Крістофер Рей

Я думаю, що новий очільник ФБР Крістофер Рей буде більш лояльним, ніж попередній голова Комі. Це, в першу чергу, політичне призначення, тому поживемо - побачимо.

Його кандидатуру підтримав Сенат. Я думаю, що дійсно буде розглядатися варіант корупції в Україні, в першу чергу. І другий варіант - це втручання України в вибори у Сполучених Штатах Америки. Звичайно, це буде не на такому рівні, коли втручався Кремль. Але тим не менш будуть перевірятися контакти, в тому числі адміністрації Порошенка, посольства України в США, різні інші контакти через олігархів, через які могла поставлятися інформація в штаб Хілларі для того, щоб зменшити шанси Трампа на перемогу.

Наслідки, які можуть бути для України – це похолодження стосунків між Банковою та Білим домом. Але це не обов’язково означає ускладнення стосунків з Україною. Я думаю, що просто буде менша довіра до української влади.

Читайте: Они в Раде не украинцы

Стосовно російського втручання у вибори в США зараз триває розслідування. Сам факт втручання був, але доказів наразі недостатньо. На мою думку, найцікавіше почнеться восени, коли можуть з’явитися докази і інші сенсаційні речі.

На сьогоднішній день ми бачимо те, що представники Кремля зустрічались з оточенням Трампа. Те, що вони передавали певну інформацію. Те, що певну інформацію для Трампа передавав WikiLeaks, і те, що хакери Росії дійсно втручались. Але на якому рівні це відбувалось, які деталі і наскільки це вплинуло на результати виборів, наскільки там був замішаний особисто Трамп, ми поки цього не знаємо.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...