УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Воробьев
Николай Воробьев
Center for Eastern European perspectives in Washington D.C., директор

Блог | Відмовити президент США не міг

визит Порошенко в США, Трамп

Краще пізно ніж ніколи!

Не буду вдаватися в глибокі роздуми (текст на предмет американсько-українських стосунків буде окремо), втім хочу зазначити сам позитивний факт зустрічі, яку дуже важливо було провести саме до комюніке Трампа із Путіним на полях Самміту НАТО вже наступного місяця.

Дана зустріч в Білому Домі носила швидше іміджевий, ніж практичний характер, оскільки особисто Трамп дуже далекий від подій не тільки в Україні, але й ЄС. Це якраз той випадок, коли більш важливим є "що", а не "як". Втім відмовити президент США не міг, оскільки це би ще більше компрометувало його у зв'язках та грі на користь РФ.

Читайте: Багатообіцяюча угода з США: перспективи для України

Зараз потрібно акцентувати основну увагу саме на роботі із командою Трампа, де чудово усвідомлюють загрозу із боку РФ та намагаються всіма силами цій загрозі протидіяти. Важливо, аби ця протидія відбувалася не без участі України як стратегічного партнера США та незалежного гравця в глобальній політиці.

Від себе нагадаю лише вислів Тіллерсона "Немає сенсу боротися за тіло Донбасу, втрачаючи душу через корупцію". Раджу аби Порошенко постійно тримав дану фразу в голові, особливо під час нинішньного візиту до Вашингтона.

Вітаю всіх, хто доклав зусиль для організації цієї історичної події.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...