Трамп під мікроскопом: як порозумітись з Росією

Трамп під мікроскопом: як порозумітись з Росією

На сьогоднішній день очевидним є той факт, що Дональд Трамп, хоч і має достатньо великий маневр на міжнародній арені, тим не менше у питанні Росії він змушений рахуватися з основними тенденціями, які сформувались до його президенства. Більше того, у себе в країні він перебуває під мікроскопом внаслідок того, що частина наближених до нього людей підозрюється в особливих зв’язках з російськими посадовими особами.

Тому Трамп дуже обережно ставиться до заяв на цю тему. Очевидно, що він відійшов від тієї риторики, яка була характерна для його передвиборчої кампанії. Однак це не значить, що він буде завжди послідовним у цих діях. Ймовірність хитань залишається, проте очевидно, що ці хитання зараз відбуваються у значно вужчому коридорі, ніж те, як це могло виглядати минулого року.

Крім того, його темою продовжує бути намагання покласти на Європу більшу відповідальність за події в Україні і за відносини з Росією. Але тим не менше він змушений робити висновки і все ж таки продовжувати ту політику, яку вела попередня адміністрація у питаннях взаємодії з Європейським Союзом щодо спільної позиції по українському і російському питанню, а також у питанні санкцій.

Видео дня

Хоча у питанні санкцій зберігаються певні коливання на рівні меседжів. Вже сьогодні з’явилось повідомлення про те, що в адміністрації Трампа немає певності щодо того, що робити з санкціями. Але тим не менше зараз його лінія більш поміркована ніж та, якої побоювалась українська сторона у минулому році.

В тому, що стосується довгострокових намірів Трампа якимось чином порозумітись з Росією, то очевидно, що він не полишає цих намірів і намагатиметься підтримувати контакти на всіх можливих рівнях.

Однак зараз вже очевидно, що Трамп не настільки наївний і оптимістичний, як це йому здавалось ще кілька місяців тому, оскільки він вже має не дуже вдалий досвід переговорів з російською стороною. Крім того він бачить, що його конкуренти чекають на його помилку і найбільше очікують, що критична помилка відбудеться саме на російському напрямку. Він розуміє цю загрозу і тому буде поводити себе максимально обережно.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...