newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Запорізька обласна рада планує виділити на молодіжні програми 10 мільйонів гривень

Запорізька обласна рада планує виділити на молодіжні програми 10 мільйонів гривень

В Запорізькій обласній раді обговорили проекти програм "Молодь Запорізького краю" і національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки.

Видео дня

За словами начальника департаменту молоді та спорту при ОДА Наталії Власової, головна мета програми - надання всебічної підтримки та створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації активної запорізької молоді, професійного самовизначення молодої людини і подальшого працевлаштування, забезпечення правових, гуманітарних, економічних передумов.

Реалізація цих програм передбачається за рахунок коштів обласного бюджету, місцевих бюджетів та донорських чи грантових вкладів.

Загальний обсяг фінансування для реалізації програми "Молодь Запорізького краю" становить близько 6 млн 90 тис. грн, програми національно-патріотичного виховання молоді - 3 млн 900 тис. грн.

- Ми впроваджуємо нові програми, розраховані на п'ять років, основні їх напрямки - це патріотичне виховання та підтримка молоді. Ми повинні приймати довгострокові програми, щоб показати вектор розвитку. Ці програми дозволять отримувати гідний результат від їх реалізації. Крім спортивного спрямування дуже важливо підтримувати і розвивати молодіжну і патріотичну політику без політичного втручання, - кажуть в ОДА.

Затвердження програм планується на сесії обласної ради, проведення якої заплановано на 15 грудня.