В Запоріжжі вдалось убезпечити півтори тисячі ялинок від бракон'єрів

В Запоріжжі вдалось убезпечити півтори тисячі ялинок від бракон'єрів

Щорічно напередодні новорічних свят робочі КРСП "Зеленбуд" обробляють хвойні дерева спеціальним розчином, щоб зберегти їх від вандалів. Таким чином ялини і сосни, що ростуть на вулицях, в парках і скверах обласного центру, захищені і не придатні як новорічна прикраса для будинку, тому що в приміщенні починають виділяти запах, що викликає сильний головний біль і нездужання.

Перед святами "зеленбудівці" обробили розчином близько 1 400 хвойних дерев. Цього разу невідомими були пошкоджені 8 новорічних дерев, передає прес-служба міськради.

Однак, як зазначив директор КРСП "Зеленбуд" Олексій Анохін, кількість крадіжок у порівнянні з попередніми роками значно скоротилася. Дана міра виявилася ефективною.

Ті, хто колись ризикнули зрубати зростаючу в місті ялину або сосну і принести її в будинок, на собі змогли відчути дію спецрозчину.

Крім того, вандали завдають шкоди місту на тисячі гривень. А це ті кошти, які можна було б направити на реалізацію ряду інших важливих робіт і програм. В середньому вартість одного хвойного дерева становить близько 800 грн, повідомляє прес-служба міськради.