Світоліна з яскравої перемоги стартувала на супертурнірі в Катарі

17,7 т.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вийшла у 1/4 фіналу престижного турніру в столиці Катару Досі з призовим фондом 916 тисяч доларів.

Наша співвітчизниця одразу стартувала з другого кола, "розбивши" в 1/8 фіналу 22-й номер світового рейтингу з Латвії Олену Остапенко – 6:4, 6:4. У такий спосіб Світоліна помстилася суперниці за драматичну поразку в чвертьфіналі супертурніру в Маямі.

Після упевненої гри в першому сеті, українка ледь не оступилася в другій партії.

Ключовими стали два брейка, зроблені одеситкою за рахунків 2:2 і 4:3. Латвійка нічого не змогла протиставити потужним ударам Світоліної.

За рахунку 5:4 Остапенко вела 40:15, але потім Еліна взяла три підряд подачі суперниці, здобувши яскраву перемогу.

Читайте: "Тітка за 30": Світоліна постраждала за дивний новий образ — фотофакт

У чвертьфіналі Еліна зіграє з Кароліною Муховою із Чехії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в 1/8 фіналу турніру в Досі пробилася українка Леся Цуренко. Киянка за 67 хвилин декласувала відому іспанку Лару Арруабаррену – 6:3, 6:0