Світоліна з розгромом вийшла у фінал турніру в Монтерреї

61,4 т.

Перша ракетка України Еліна Світоліна феєрично вийшла у фінал престижного турніру в Монтерреї (Мексика) з призовим фондом 275 000 доларів.

У півфіналі 7-а ракетка світу за 52 хвилини знищила представницю Нідерландів Аранту Рус (6:0, 6:1), здобувши найбільшу розгромну перемогу в кар'єрі з 2012 року.

Світоліна зробила 5 ейсів, припустилася 1 подвійної помилки і реалізувала 5 брейк-пойнтів. На рахунку 76-го номера WTA 1 ейс і 1 подвійна помилка.

У фінальному матчі турніру Світоліна зіграє з чешкою Марі Боузковою. Початок 9 березня о 00:30 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у чвертьфіналі одеситка у складному матчі у двох сетах обіграла 17-річну канадку Лейлу Анну Фернандес (№126 WTA) – 6:4, 7:5.

Зазначимо, що Еліна вперше в поточному сезоні дійшла до фінальної стадії турніру WTA. У січні українка зазнала розгромної поразки у третьому турі Відкритого чемпіонату Австралії і не змогла вийти до четвертого кола змагань.