Еліна Світоліна

Українка Еліна Світоліна оновила особистий рекорд в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Перемігши на супертурнірі Rogers Cup у канадському Торонто, наша співвітчизниця піднялася на одну позицію і стала четвертою ракеткою світу, повторивши рекорд Андрія Медведєва.

В активі Світоліной 5650 очок. Від Анжелік Кербер з Німеччини, яка розташувалася рядком вище, українку відділяє всього 80 пунктів.

Читайте: "З гордістю виступаю за свою країну". Перша ракетка України зробила патріотичне заяву

Крім того, тріумф у Торонто дозволив Світоліній очолити чемпіонську гонку сезону. Еліна зробила ривок відразу на чотири позиції. Наша співвітчизниця в нинішньому році виграла вже чотири титули і набрала 4470 очок в залік сезону.

Як повідомляв "Обозреватель", знаменитий український тенісист Сергій Стаховський виграв турнір ATP , присвятивши цю перемогу своїй Батьківщині.