Світоліна у драматичному матчі вийшла в 1/4 фіналу супертурніру в США

15,2 т.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна (6) вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал супертурніру "Мастерс" в Індіан-Уеллсі (США), обігравши в трьох партіях австралійку Ешлі Барті (12) – 7:6 (10:8), 5:7, 6:4 .

Еліна Світоліна

Матч тривав 3 години 14 хвилин. У драматичному першому сеті українка змогла дотиснути суперницю лише на тай-брейку. У другій партії точилася рівна боротьба, але в кінцівці удача посміхнулася Барті.

У третьому сеті українка скористалася медичною перервою, яка допомогла їй перемогти 6:4.

На рахунку 24-річної українки 3 подачі навиліт, 4 подвійні помилки і 6 брейк-пойнтів з 21. 22-річна Барті зробила 6 ейсів, допустила 7 подвійних помилок і реалізувала 6 брейк-пойнтів з 17.

За вихід до півфіналу Світоліна зіграє з чешкою Маркет Вондроушовою, яка на цьому турнірі вже обіграла Дарину Касаткину, Олену Остапенко та Симону Халеп.

Ешлі Барті

Читайте: "Навіть не подивилася": Федерер відверто розповів про Світоліну

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 березня Світоліна в третьому колі турніру в американському Індіан-Уеллсі з призовим фондом в 9 млн доларів впевнено переграла австралійку Дарину Гаврилову - 7:5, 6:4.